Naprawdę o nas

Kasia

Temperament niepohamowany. Kiedyś obejrzała ‘Persepolis’ i zamarzyła o wyjeździe do Iranu, dlatego  pojechała rowerem do Rosji. Codziennnie myśli, jak by tu podbić świat. Grafik, upadły architekt, dzięki niej ta strona stoi i ma się dobrze. Matka chrzestna i spiritus movens projektu RR, poganiająca swojego leniwego chłopaka do pisania i działania. Nie przejmuje się niczym, bo przed problemami można zawsze uciec gdzieś daleko, np. na Majorkę albo wyspę Wolin. Ma wielkiego i złego kota znad jeziora Wan imieniem Mruszczow.

Kuba

Fotograf, reporter, kolekcjoner dziwnych czapek, wydrwigrosz, czasem alpinista, pilot wycieczek. Rowerem zjeździł Europę i kawał Azji. Zakochany we wschodzie, z którego ma zresztą magistra.  Paskudny, interesowny charakter. Nie przepuści żadnej okazji, żeby zareklamować swoje usługi. O proszę, nawet tu: www.jakubrybicki.pl. Publikuje w prasie (Podróże, Poznaj Świat, Rowertour, Auto Motor i Sport, Salamandra, VIVA!, Kancelaria i in.) oraz Internecie (wp.pl, onet.pl, peron4.pl i in.) Lansuje się na festiwalach podróżniczych, wywiady rozdaje na prawo i lewo – jeden można przeczytać np. tutej. Główny piszący na tej stronie. Lubi, jak się mu pisze:  [email protected]

Wicher

Szybki jak błyskawica, nieuchwytny niczym Struś Pędziwiatr (cecha przydatna w konfrontacji z rosyjską milicją). Urodzony w Czeboksarach, za siedmioma rzekami, górami, a nawet za Uralem. Miłośnik militariów. Kolekcjoner kobiecych westchnień. A to wszystko w 60kg żywej wagi. Jednym słowem – Człowiek Legenda. Pewnego dnia wsiadł na swoje dwa koła i pojechał do Aten. To był jego pierwszy w życiu wyjazd rowerem za miasto.  Uwaga! Nie lubi kruchych krówek!

2 komentarze

  1. Rafal
    Rafal · 2 kwietnia, 2020 at 17:42:54 · →

    Irańczycy mówią, że Persepolis to przejaskrawiona zachodnią propaganda 😉 bardzo są oburzeni tym filmem.

    Pozdrawiam!

Leave a Reply